obalovna smesi

Obalovna asfaltových směsí

Vlastníme plně automatizovanou obalovnu Benninghoven s výrobní kapacitou 180 t/hod. Součástí obalovny je asfaltové hospodářství se 4-mi stacionárními sily o kapacitě 80 tun, které jsou vytápěny pomocí elektrické energie. Ohřev kameniva je pomocí kombinovaného hořáku na zemní plyn. Kapacita tří zásobníků vyrobených směsí je 250 t (65/85/100).
Vyrábíme a dodáváme asfaltové směsi z nemodifikovaných i modifikovaných asfaltů. 

Více informací
pokladka smesi

Pokládka živičných směsí

Provádíme pokládku hutněných asfaltových vrstev s využitím nejmodernějších strojních a nivelačních zařízení, která zaručují vysokou kvalitu zhotovených krytů komunikací (vozovek). Pokládkové čety disponují silničními finišery - pásovými a kolovými Při pokládce, komunikací dálničního a rychlostního typu je pokládka prováděna pomocí pevné lišty, kde šíře pokládky komunikace je bez středové spáry o šíři od 9,80 až do 12,50 bm. U této pokládky je používán i homgenizér (plnící vůz), který udržuje kvalitu asfaltových směsí a zvyšuje kvalitu pokládky asfaltové vrstvy.
frezovani povrchu

Frézování asfaltových a betonových povrchů

Náš závod má silniční frézu typ Wirtgen W 120 Fi s odsáváním prachu a zplodin při frézování. Provádíme frézování asfaltových a betonových povrchů od 10 mm až do 280 mm tloušťky, frézovaná šíře záběru frézovacího bubnu je 1,20 m. 

Závod dopravních staveb

Závod dopravní stavby zajišťuje kompletní dodávky stavebních prací, materiálu a služeb spojených s výstavbou a opravami vozovek, silnic, dálnic, ale i chodníků, parkovišť a staveb podobného charakteru. Disponujeme kompletním technologickým vybavením a dopravní i stavební technikou. Díky tomu většinu činností v této oblasti zajišťujeme vlastními zdroji.

Technika dopravních staveb Ceník závodu dopravních staveb

Fotogalerie | dopravní stavby

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10